Aktualności

piątek, 13 kwiecień 2018 11:16

Warsztaty - oferta wiosenna 2019/2020

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zachęcamy do skorzystania z proponowanej oferty szkoleń o tematyce:

  • Doskonalenie umiejętności i kompetencji nauczycieli zakresu stosowania metod aktywizujących w pracy z uczniem (grupy do 25 osób),
  • Podnoszenie kompetencji cyfrowych nauczycieli w zakresie korzystania z narzędzi TIK oraz włączania narzędzi TIK do nauczania przedmiotowego (grupy do 15 osób).

W okresie minionego półrocza ODN WSZECHNICA w Krośnie, działając na zlecenie Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie zrealizował szkolenia o proponowanej tematyce w pełnej konfiguracji 40-godzinnej, obejmując nimi grupę blisko 800 nauczycieli w każdym bloku tematycznym.

Realizowane szkolenia spotkały się z dużym zainteresowaniem oraz bardzo wysokimi merytorycznymi ocenami uczestników – odnoszącymi się zarówno do tematyki szkoleń i materiałów szkoleniowych, a zwłaszcza do poziomu kompetencji i profesjonalizmu trenerów.

Proponujemy realizację szkoleń w oparciu o bazę szkoły w grupach nauczycieli rekrutujących się z jednej lub kilku szkół w terminach i godzinach dogodnych dla uczestników.

W załączeniu – proponowana oferta tematyczna szkoleń. Możliwa jest także szczegółowa konfiguracja tematyczna dedykowana oczekiwaniami i potrzebami środowiska szkolnego.

Czytany 4991 razy
©2020 Wszechnica. Wszystkie prawa zastrzeżone.